Omlouváme se, prodej dárkových poukazů je dočasně pozastaven, bude obnoven 1. 10. 2025.
Děkujeme za pochopení.
Ve čtvrtek 2. října se můžete těšit na již tradiční akci Svátek seniorů.
Připomínáme si tak Mezinárodní den seniorů, který se slaví již mnoho let a to vždy 1. října.
Od 13:00 hodin se můžete těšit na pestrý program na podiu Paláce Pardubice. Vše odstartuje všemi očekávaný Josef Sochor, který rozdělí své vystoupení do dvou částí.
Poté na podiu přivítáme Michaelu Dolinovou s její talkshow. Podělí se s námi o její zážitky z moderování a herectví, zazpívá i několik písniček. Jako další vystoupí gymnastky z oddílu SK MG Ajur, které se pravidelně umisťují na mistrovství republiky i na světových soutěžích.
Pak se již můžeme těšit na Jiřího Helána, Hanku Cvrkalovou a Moravskou muziku Petra Mikulky. Jiří Helán působil dlouhá léta ve známé skupině Moravanka, kde zpíval například s Jožkou Černým nebo Jožkou Šmukařem. Můžeme se tak těšit na prvotřídní cimbálovou muziku.
Po celou dobu akce si můžete dát kávu a koláček v naší kavárně nebo si vyzkoušet aktivity v doprovodném programu.